Doprava a platba

DOPRAVA

1) PPL Expres (dobírka) – při nákupu zboží do 3000,- kč je poštovné a balné 100,- kč, cena dopravy při platbě převodem nebo platební kartou je 79,- kč. Zásilka Vám bude doručena během do 24 hodin.

2) PPL Expres (dobírka, platba převodem, platba kartou) – při nákupu zboží nad 3000,- kč je poštovné a balné ZDARMA. Zásilka Vám bude doručena během do 24 hodin.

 

ZPŮSOBY PLATBY

 

1) Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Při tomto způsobu doručení za zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi.  Vždy si, prosíme, připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

2) Platební kartou (3-D Secure)

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA.

Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a iHodinarstvi.cz jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.

3) Bankovním převodem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, zakrátko vám na e-mail pošleme podklady k platbě.

Při platbě bankovním převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet).