Hodinky Citizen Satellite Wave CC1090-52F Eco-Drive GPS

Kód: H16197
Doprava ZDARMA
Citizen
Značka: Citizen
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
od 3 001 Kč
Záruka originality
Záruka
originality
Heureka
Produkt bohužel není skladem
Doporučená cena: 29 590 Kč
23 490 Kč
Produkt již nelze zakoupit.

Popis produktu:

Hodinky Citizen Satellite Wave CC1090-52F Eco-Drive GPS

Hodinky Citizen SATELLITE WAVE ztělesňují to, na co příznivci vždy přesného času dlouho čekali. Aktuální čas ve všech časových pásmech totiž zajišťuje integrovaný GPS přijímač. Udávaná odchylka přesnosti je pouhá 1 sekunda za 100 tisíc let.

 

Přehledně zpracovaný číselník krom primárního času a data zobrazuje také 24-hodinový režim a den v týdnu. Ručky i hodinové indexy jsou vybaveny luminiscenčním materiálem, který zajišťuje dokonalý odečet času i za tmy. Safírové sklo je pokryto antireflexní vrstvou, který zcela minimalizuje odrazivost skla. Při pohledu na číselník tak mnohdy máte pocit, jako by tam žádné sklo ani nebylo. Citizen SATELLITE WAVE jsou tak po všech stránkách vyšperkované luxusní hodinky.

 

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:
Určení: pánské 

Pouzdro: z ušlechtilé nerezové oceli typu 316L (švédská ocel). Antimagnetické pouzdro

Tah: z ušlechtilé nerezové oceli typu 316L (švédská ocel), překlápěcí přezka

 

Rozměry pouzdra: průměr 45 mm; tloušťka 13 mm

Sklo: safírové s antireflexní vrstvou (tvrdost safíru je srovnatelná s korundem, safír je tedy možné poškrábat pouze diamantem)


Číselník: šedý


Vodotěsnost: 100 m (10 bar) potápění se šnorchlem

 

Strojek Eco-Drive: quartzový kalibr Citizen H950 se solárním napájením Eco-Drive a vestavěným GPS přijímačem pro automatickou korekci času na libovolném místě planety je zárukou vždy přesného času, funkce věčného kalendáře, režim úspory energie, ukazatel příjmu signáluFUNKCE: 


Čas: analogový, 24-hodinový režim na pozici 3, letní/zimní čas

 

Světové časy: 22 časových zón, 43 světových měst

Kalendář: datum na pozici 6;  den v týdnu subciferník na pozici 9; Plně automatický až do roku 2100 (Perpetual Calendar)

 
Rezerva chodu: při plném nabití je rezerva chodu cca 9 měsíců

 

Ukazatel stavu baterie: 4-stupňový, indikátor nizkého napětí akumulátoru


Luminiscenční prvky: hodinová a minutová ručka, indexy svítící materiál zaručuje vždy výbornou čitelnost času

 

Úsporný režim: pokud solární članek po dobu jednoho týdne nezaznamená světelné paprsky přejde do úsporného režimu (ručičky se zastaví, digitální dispej zhasne a v okamžiku kdy je solární článek hodinek opět vystaven světlu, hodinky ukáží přesný čas)

Parametry produktu:

Obecné

Značka:
Citizen

Obsah balení:

  • originální hodinky
  • originální krabička (typ se liší v závislosti na kolekci hodinek)
  • multi-jazyčný návod k obsluze
  • český návod k obsluze
  • brožura mezinárodní záruky
  • certifikát pravosti diamantů (pokud hodinky diamanty obsahují)

citizen

Společnost Citizen byla založena roku 1930 a dnes jí právem náleží titul největší hodinářské společnosti vůbec. O obrovském podílu firmy Citizen na trhu svědčí například údaj z roku 1999, kdy z dílen Citizen vyšlo celkem 292 milionů kusů hodinek. To přitom představovalo takřka čtvrtinu celosvětově vyrobeného objemu.

Citizen stojí za celou řadou inovativních řešení, která se úspěšně podařilo integrovat do drobných hodinářských mechanismů. Zcela jistě nejúspěšnější je patentovaná technologie Eco-Drive®, která umožňuje napájení quartzových strojků světlem.

Těmito strojky dnes Citizen vybavuje většinu svých hodinek, ať už jde o oblíbené pilotní, potápěčské nebo elegantní hodinky. Proslulé jsou také hodinky řízené rádiovým signálem, které v kombinaci se systémem Eco-Drive® znamenají nejen konec výměny baterií, ale i seřizování času. Ten totiž hodinky vždy automaticky nastaví za Vás.