CASIO Edifice EFR-539RB-2A Infinity Red Bull Racing

Kód: H15413
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

Hodinky CASIO Edifice EFR-539RB-2A Infinity Red Bull Racing

 

Kvalitní sportovní hodinky CASIO řady Edifice s ocelovým pouzdrem i náramkem ve speciální edici Infinity Red Bull Racing.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:
Pouzdro: z ušlechtilé nerezové oceli typu 316L (švédská ocel) se zlacenými tlačítky a korunkou, rozměry: 54,1 × 49,5 x 11,7 mm 

Řemínek/tah: z ušlechtilé nerezové oceli typu 316L (švédská ocel)

 

Hmotnost: 185 g

Sklo: tvrzené minerální

Číselník: modrý

Vodotěsnost: 100 m/10 bar (plavání, potápění) 

 

Strojek: quartzový strojek CasioFUNKCE:
Čas: analogové zobrazení

Stopky: lze měřit až 59 minut 59,9" s přesností na 1/10 s

 

Kalendář: datum, na pozici 3.

 

Luminiscenční prvky: hodinová a minutová ručička a hodinové indexy, vynikající čitelnost ve tmě

Parametry produktu:

Obecné

Značka:
Casio

Obsah balení:

  • originální hodinky
  • originální krabička (typ se liší v závislosti na kolekci hodinek)
  • multi-jazyčný návod k obsluze
  • český návod k obsluze
  • brožura mezinárodní záruky

casio

Příběh značky Casio, která dnes patří k největším výrobcům hodinek na světě, začal v úplně jiném odvětví. Základy společnosti položil v roce 1946 inženýr Tadao Kashio a jeho prvním produtkem byl prstenec s držákem na cigaretu, který kuřákům uvolnil při kouření ruce.

Jednoduchý nápad se ujal a Kashio se svými třemi bratry následně vydělané peníze investovali do vývoje vlastního kalkulátoru, k čemuž je inspirovala návštěva veletrhu Business Show v Tokiu v roce 1949. Později k výrobě kalkulátorů přibyly další komodity (databanky, kapesní počítače, budíky, fotoaparáty, kamery). Dnes je Casio známé především jako výrobce digitálních hodinek, ve kterých prakticky nemá srovnatelnou konkurenci.

Nejpopulárnější řadou je dnes G-Shock, která je nebývale široká. Najdete v ní jak základní modely s několika funkcemi, tak i vrcholové typy s mnoha senzory (výškoměr nebo hloubkoměr, teploměr, tlakoměr, kompas). Ty jsou mnohdy navíc vybaveny také přijímačem radiového signálu pro neustále přesný čas, v nabídce jsou i pokročilé modely s vestavěnou GPS. Společným prvkem pro všechny hodinky řady G-Shock je přitom vysoká odolnost.

Další oblíbenou řadou je bezpochyby Pro Trek, kolekce multifunkčních hodinek, které také umí sledovat teplotu, tlak a na cestách díky kompasu ukáží správný směr vaší další cesty. Vyšší modely Pro Trek mají řemínky často vystuženy karbonovými vlákny pro maximální pevnost, topmodely pak spoléhají na titanový náramek. Samozřejmostí bývá čas řízený atomovými hodinami.