CASIO Edifice EFR-543BK-1A9

Kód: H15414
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

Hodinky CASIO Edifice EFR-543BK-1A9

 

Kvalitní sportovní hodinky CASIO řady Edifice s ocelovým pouzdrem i náramkem.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:


Pouzdro: z ušlechtilé nerezové oceli typu 316L (švédská ocel) s PVD vrstvou a zlacenými tlačítky a korunkou, rozměry: 54,5 × 46,6 x 12,8 mm 

Řemínek/tah: z ušlechtilé nerezové oceli typu 316L (švédská ocel) s PVD vrstvou

 

Hmotnost: 172 g

Sklo: tvrzené minerální

Číselník: černý

Vodotěsnost: 100 m/10 bar (plavání, potápění) 

 

Strojek: quartzový strojek Casio

FUNKCE: 


Čas: analogové zobrazení

 

24h: ukazatel 24h denního cyklu (subciferník na pozici "12")

Stopky: lze měřit až 29 minut 59 s (přesnost 1 s)

 

Kalendář: datum, na pozici 3

 

Luminiscenční prvky: hodinová a minutová ručička a hodinové indexy, vynikající čitelnost ve tmě

Parametry produktu:

Obecné

Značka:
Casio

Obsah balení:

  • originální hodinky
  • originální krabička (typ se liší v závislosti na kolekci hodinek)
  • multi-jazyčný návod k obsluze
  • český návod k obsluze
  • brožura mezinárodní záruky

casio

Příběh značky Casio, která dnes patří k největším výrobcům hodinek na světě, začal v úplně jiném odvětví. Základy společnosti položil v roce 1946 inženýr Tadao Kashio a jeho prvním produtkem byl prstenec s držákem na cigaretu, který kuřákům uvolnil při kouření ruce.

Jednoduchý nápad se ujal a Kashio se svými třemi bratry následně vydělané peníze investovali do vývoje vlastního kalkulátoru, k čemuž je inspirovala návštěva veletrhu Business Show v Tokiu v roce 1949. Později k výrobě kalkulátorů přibyly další komodity (databanky, kapesní počítače, budíky, fotoaparáty, kamery). Dnes je Casio známé především jako výrobce digitálních hodinek, ve kterých prakticky nemá srovnatelnou konkurenci.

Nejpopulárnější řadou je dnes G-Shock, která je nebývale široká. Najdete v ní jak základní modely s několika funkcemi, tak i vrcholové typy s mnoha senzory (výškoměr nebo hloubkoměr, teploměr, tlakoměr, kompas). Ty jsou mnohdy navíc vybaveny také přijímačem radiového signálu pro neustále přesný čas, v nabídce jsou i pokročilé modely s vestavěnou GPS. Společným prvkem pro všechny hodinky řady G-Shock je přitom vysoká odolnost.

Další oblíbenou řadou je bezpochyby Pro Trek, kolekce multifunkčních hodinek, které také umí sledovat teplotu, tlak a na cestách díky kompasu ukáží správný směr vaší další cesty. Vyšší modely Pro Trek mají řemínky často vystuženy karbonovými vlákny pro maximální pevnost, topmodely pak spoléhají na titanový náramek. Samozřejmostí bývá čas řízený atomovými hodinami.