CASIO G-Shock Mudman G-9300-1

Kód: H15417
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

Hodinky CASIO G-Shock Mudman G-9300-1

Oblíbené pánské sportovní hodinky značky Casio, která patří dlouhodobě mezi největší producenty náramkových hodinek vůbec. Kolekci G-Shock ocení zejména lidé s aktivním životním stylem, ve kterém hrají prim časté výlety do přírody nebo extrémní sporty. Řada G-Shock se pyšní řadou nadstandardních funkcí a bytelnou konstrukcí. 

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

Určení: pánské

Pouzdro: z kvalitního tvrzeného plastu (Resin) a hliníku (luneta)

 

Řemínek: polyuretanový, spona s trnem

 

Rozměry: 53 × 50,8 x 18,2 mm 

 

Hmotnost: 68,5 g

Sklo: minerální

Voděodolnost: 200 m (20 bar) plavání, potápění s dýchacím přístrojem

Pohon: japonský quartz strojek Casio se solárním napájením (měsíční odchylka ±15 s)

                                                                   

FUNKCE: 


Čas: digitální zobrazení

 

Světové časy: časy ve 31 časových pásmech

Stopky: lze měřit až 999 h 59 min a 59,99 s (přesnost 1/100 s)

 

Kalendář: plně automatický (předprogramovaný do roku 2099)

 

Odpočet: 1 min až 24 hodin

 

Budík: pět nezávislých budíků

 

Měsíční fáze: ukazatel fází Měsíce

 

Teploměr: v rozmezí od -10°C do +60°C (thermometr), zobrazovaný dílek stupnice 0,1 °C, přepínání mezi stupni Celsia a Fahrenheita

  

Kompas: digitální/analogový kompas, rozsah 0° - 359°, zobrazovaný dílek stupnice 1° (krokování), magmetické korekce, zobrazení 16-ti směrů, 20-ti sekundové kontinuální měření, obousměrné kalibrování, funkce severní kalibrace

 

Podsvícení: modrozelené 

Parametry produktu:

Obecné

Značka:
Casio

Obsah balení:

  • originální hodinky
  • originální krabička (typ se liší v závislosti na kolekci hodinek)
  • multi-jazyčný návod k obsluze
  • český návod k obsluze
  • brožura mezinárodní záruky

casio

Příběh značky Casio, která dnes patří k největším výrobcům hodinek na světě, začal v úplně jiném odvětví. Základy společnosti položil v roce 1946 inženýr Tadao Kashio a jeho prvním produtkem byl prstenec s držákem na cigaretu, který kuřákům uvolnil při kouření ruce.

Jednoduchý nápad se ujal a Kashio se svými třemi bratry následně vydělané peníze investovali do vývoje vlastního kalkulátoru, k čemuž je inspirovala návštěva veletrhu Business Show v Tokiu v roce 1949. Později k výrobě kalkulátorů přibyly další komodity (databanky, kapesní počítače, budíky, fotoaparáty, kamery). Dnes je Casio známé především jako výrobce digitálních hodinek, ve kterých prakticky nemá srovnatelnou konkurenci.

Nejpopulárnější řadou je dnes G-Shock, která je nebývale široká. Najdete v ní jak základní modely s několika funkcemi, tak i vrcholové typy s mnoha senzory (výškoměr nebo hloubkoměr, teploměr, tlakoměr, kompas). Ty jsou mnohdy navíc vybaveny také přijímačem radiového signálu pro neustále přesný čas, v nabídce jsou i pokročilé modely s vestavěnou GPS. Společným prvkem pro všechny hodinky řady G-Shock je přitom vysoká odolnost.

Další oblíbenou řadou je bezpochyby Pro Trek, kolekce multifunkčních hodinek, které také umí sledovat teplotu, tlak a na cestách díky kompasu ukáží správný směr vaší další cesty. Vyšší modely Pro Trek mají řemínky často vystuženy karbonovými vlákny pro maximální pevnost, topmodely pak spoléhají na titanový náramek. Samozřejmostí bývá čas řízený atomovými hodinami.