OMEGA SEAMASTER 300 Master Co-Axial 233.60.41.21.03.001

Kód: H17323
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

Hodinky OMEGA SEAMASTER 300 Master Co-Axial  233.60.41.21.03.001

 

Základní parametry:


Určení
: pánské 

Pouzdro: z titanu třídy 5 (nejkvalitnější forma titanu, která se používá i v leteckém průmyslu), luneta z 18k zlata Sedna gold


Náramek/řemínek: kombinace titanu třídy 5 a 18k zlata Sedna gold

 

Rozměry pouzdra: průměr 41 mm 

Sklo: safírové konvexní s vnitřní antireflexní vrstvou 

Číselník: modrý sendvičový s ručkami z 18k zlata Sedna gold

 

Korunka: šroubovací

Vodotěsnost: 300 m/30 bar (hloubkové potápění)

 

Zadní víčko: na závit, safírový průhled

 

Strojek: OMEGA Calibre 8400, jedná se o vlastní strojek firmy Omega (in-house); průměr 29,00 mm; obsahuje 39 rubínů a krokové ústrojí Co-Axial pro eliminaci tření, což zaručuje vysokou přesnost a životnost; frekvence 25 200 kyvů/h (3,5 Hz); strojek prošel přísnými testy přesnosti ve švýcarských zkušebnách a hodinky tak disponují certifikátem C.O.S.C. Chronometer; denní odchylka -4 až +6 sekund; odolnost vůči magnetické indukci až 15 000 Gaussů; křemíkový vlásek a setrvačka (nemagnetický materiál s výjimečnými mechanickými vlastnostmi); rezerva chodu 60 hodin po plném natažení)

 
Funkce:


Čas: analogový 

Luneta: s keramickou vložkou a stupnicí z materiálu Ceragold, otočná jedním směrem (odpočet času ponoru)

Luminiscenční prvky: hodinová, minutová a sekundová rafička, indexy výborně čitelné za tmy

Parametry produktu:

Obecné

Značka:
Omega

Obsah balení:

  • originální hodinky
  • originální krabička (typ se liší v závislosti na kolekci hodinek)
  • multi-jazyčný návod k obsluze
  • český návod k obsluze
  • mezinárodní záruční karta
  • pictograms certifikát
  • METAS certifikát (v závislosti na modelu)
  • certifikát pravosti diamantů (pokud hodinky diamanty obsahují)
  • certifikát limitované edice (pokud hodinky do takové kolekce patří)

omega

Začalo to nenápadně již roku 1848, kdy třiadvacetiletý ve švýcarské dílně sestrojil kapesní hodinky, na jejichž stavbu použil díly z produkce tamních drobných řemeslníků. Jeho první hodinky si našly své majitele zejména ve slunné Itálii, ale i studených koutech Skandinávie. Roku 1879 Louis umírá a otěže nad výrobou hodinek přebírají jeho dva synové, Louis-Paul a César, pod jejichž taktovkou o rok později vzniká první továrna na výrobu hodinek.

Důležitým milníkem byl rok 1894, kdy světlo světa spatřil kalibr Omega, podle něhož je nakonec celá společnost pojmenována. Oba bratři bohužel roku 1903 umírají a největší švýcarská hodinářská společnost s více než osmi sty zaměstnanci a roční produkcí téměř čtvrt milionu hodinek, se ocitá v rukou čtyř mladých lidí; nejstaršímu z nich přitom bylo 24 let.

Roku 1932 se hodinky Omega stávají oficiální časomírou Olympijských her a dnes má Omega velmi úspěšný sportovní tým, který na hrách podává špičkové výkony. V šedesátých letech byly hodinky Omega zařazeny do oficiálního vesmírného programu NASA a ne náhodou to byl model Speedmaster, který 21.června 1969 zdobil zápěstí Neila Armstronga – prvního člověka na Měsíci.