Hodinky Seiko SRZ524P1

Kód: IH5546
Doprava ZDARMA
Parametry
Sklo
Sklo
hardlex
Typ
Strojek
quartz
Voděodolnost
Voděodolnost
50 m/5 bar
Rozměr
28x7.4 mm
Více parametrů

Popis produktu:

Parametry produktu:

Obecné

Určení:
Dámské
Značka:
Seiko
Záruka:
24 měsíců
Voděodolnost:
50 m/5 bar
Hmotnost:
50 g
Země původu:
Japonsko

Číselník

Typ:
analogový
Barva:
perleťová
Luminiscence:
žádná

Náramek

Materiál:
ocel (316L) s PVD úpravou
Přezka:
překlápěcí
Šířka:
12 mm
Barva:
zlato/stříbro
Povrch:
leštěný

Pouzdro

Materiál:
ocel (316L) s PVD zlacením
Průměr:
28 mm
Tloušťka:
7.4 mm
Sklo:
hardlex
Korunka:
vytahovací
Povrch:
leštěný/broušený

Strojek

Typ:
quartz
Kalibr:
7N01
Frekvence:
32 768 Hz

Ostatní

Zdobení Swarovski

Obsah balení:

  • originální hodinky
  • originální krabička (typ se liší v závislosti na kolekci hodinek)
  • multi-jazyčný návod k obsluze
  • český návod k obsluze
  • brožura mezinárodní záruky
  • karta mezinárodní záruky

seiko

Kořeny japonské hodinářské manufaktury Seiko sahají až do roku 1881, kdy si Kintarō Hattori v Tokiu otevírá klenotnictví pod názvem. K.Hattori. Po jedenácti letech začíná s produkcí vlastních hodin značky Seikosha, což v překladu znamená "Dům znamenitého řemesla." První hodinky Seiko spatřily světlo světa až v roce 1924.

Seiko dnes patří k nejvýznamnějším výrobcům náramkových hodinek a chlubí se řadou technických inovací a řešení. V roce 1969 jako první uvádí hodinky řízené křemenným krystalem, a tuto svou první quartzovou časomíru označuje jménem Astron. Začátkem 80.let si připisuje další cenné prvenství, tentokrát za konstrukci vůbec prvního chronografu s bateriovým pohonem.

Seiko od ryzích quartzových hodinek dodnes neupustilo, postupně však představuje jejich další inovace. Jedním z nich je systém Kinetic, který kombinuje rotor, známý z mechanických strojků s článkem, ve kterém je pohybová energie získaná jeho rotací převedena na elektrickou energii a tato následně pohání strojek. Nedávno Seiko přišlo s quartzovými hodinkami, které jsou nabíjeny slunečním a umělým světlem (Solar).

Seiko je vyhledávanou značkou také mezi příznivci čistokrevné mechaniky. Pro zdaleka nejlepší poměr ceny a kvality jsou právě hodinky Seiko jakousi vstupenkou do světa kvalitních mechanických hodinek. U nás naleznete jak quartzové hodinky, časomíru s pohonem Kinetic, tak i ryzí mechanické hodinky této jedinečné značky. Šíří nabídky a nízkými cenami nemáme v tuzemsku konkurenci.